◄
Konfucjusz: „Spróbuj zapalić maleńką świeczkę, zamiast przeklinać ciemność”. Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz Filia w Cieklinie zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz PTPP „pro Natura” zapraszają na spotkanie z edukatorami - animatorami Krainy Podkowca, które odbędzie się w Filii Bibliotecznej w Cieklinie 8 czerwca 2024 r. godzina 10:00.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz PTPP „pro Natura” zapraszają do udziału w konkursie „Nietoperz? Nie taki straszny!”. Wystarczy z dowolnych materiałów wykonać maskę nietoperza.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz Filia w Cieklinie zapraszają dzieci z klas I-III szkoły podstawowej do udziału w konkursie plastycznym.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz Klub Seniora w Dębowcu zapraszają na dębowiecki rynek, gdzie odbędzie się Narodowe Czytanie.
Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu zapraszają na wystawę pokonkursową pt. „Nietoperz? Nie taki straszny!”.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz Kraina Podkowca zapraszają na sobotnie (13.05) spotkanie do Fili Bibliotecznej w Cieklinie.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu wraz z Polskim Towarzystwem Przyjaciół Przyrody „pro Natura” zapraszają do udziału w konkursie „Nietoperz? Nie taki straszny!”.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu wraz z Filią w Cieklinie, na podstawie materiałów z miesięcznika „Biblioteka Publiczna” zapraszają do udział w wybranym przez siebie wydarzeniu, ciekawie i kreatywnie spędź wolny czas, zdobądź nagrodę.
Relacja z mikołajkowego spotkania zorganizowanego przez KGW Cieklin Wczoraj po godzinie 17 w Cieklinie odbyło się wyjątkowe spotkanie mikołajkowe dla osób starszych i samotnych, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich przy wsparciu Fundacji Biedronka. Wydarzenie to miało na celu nie tylko umilenie czasu seniorom, ale także integrację społeczności lokalnej.
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.